جراح بینی

بهترین جراح بینی

جراحی بینی که با دو هدف زیبایی و درمانی انجام می شود چنانچه توسط یک جراح بینی ماهر و باتجربه صورت بگیرد و مراقبت های بعد از آن به خوبی رعایت شود نتایج بسیار درخشانی را به همراه داشته، نواقص موجود در ظاهر و عملکرد بینی را برطرف می نماید.

 

 

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی بینی

وجود ایراد و نقص در ظاهر بینی تنها شرط لازم برای جراحی بینی نیست؛ به بیان دیگر هر فردی که در بینی اش ایراد داشته باشد برای انجام این جراحی زیبایی مناسب نیست.

از جمله شرایطی که فرد باید برای جراحی بینی داشته باشد عبارتنداز:

شرایط جسمی سالم

یکی از شرایطی که فرد متقاضی جراحی بینی باید دارا باشد، عدم وجود بیماری های مزمنی همچون لوپوس در او می باشد؛ ابتلا به برخی بیماری ها و همچنین مصرف برخی داروهای خاص ممکن است روند جراحی را با مشکل روبرو نماید.

وضعیت روحی مساعد

بهتر است افراد مبتلا به بیماری های روحی از انجام جراحی بینی خودداری نمایند؛ در برخی موارد شاهد افراد مبتلا به افسردگی هستیم که به اشتباه گمان می کنند وضع روحی شان با جراحی بینی و ایجاد تغییر در ظاهرشان بهبود خواهد یافت در صورتی که چنین نیست و حتی امکان تشدید بیماری و وخامت اوضاع روحی آن ها به دلیل استرس های ناشی از جراحی نیز وجود دارد.

عدم اعتیاد به مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر

مصرف مواد مخدر و نوشیدنی های حاوی الکل موجب کاهش اکسیژن خون شده و ممکن است در حین جراحی خطرآفرین باشد لذا بهتر است افراد به مدت 2 ماه قبل از جراحی از مصرف این مواد دست بردارند.

همچنین عدم مصرف این مواد به مدت 2 ماه بعد از جراحی نیز الزامی است زیرا موجب تشدید تورم می شود.

باردار و شیرده نبودن

برای جراحی بینی لازم است تا فرد تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرد و اثرات ماده بیهوشی تا چند روز در او وجود خواهد داشت؛ اثرات این ماده به گونه ای است که ممکن است برای جنین و نوزاد مشکل ساز شود. لذا از انجام جراحی زیبایی بینی در دوران بارداری و شیردهی اجتناب کنید.

داشتن انتظارات واقعی از نتیجه جراحی

افراد باید از نتیجه عمل و جراح بینی انتظارات منطقی داشته باشند.

موارد زیادی در نتیجه جراحی بینی موثر هستند که از این میان می توان به نوع بینی و میزان ایرادات موجود در آن اشاره کرد. از همین رو:

  • افرادی که ایرادات بینی شان زیاد است نباید از جراح خود این توقع را داشته باشند که بتواند همه آن ها را طی یک جلسه برطرف کند.
  • اشخاصی که بینی شان گوشتی است نباید توقع فرم فانتزی را داشته و انتظار داشته باشند که نتیجه جراحی بینی شان به اندازه نتیجه جراحی بینی استخوانی رضایت بخش باشد.

پاسخ

یازده − شش =

Call Now Buttonتماس با دکتر